Oferta sprzedaży

W skrócie:

 
  Wybierz swój nowy samochód z oferty dostępnej od ręki w Katalogu GZW
albo zleć nam wyszukanie, sprowadzenie, przygotowanie techniczne i rejestrację
    pojazdu pod zamówienie
Wyposaż kupiony pojazd w naszą instalację LPG w promocyjnej cenie
Skorzystaj również z upustu na chiptuning w GZW

W szczegółach:

   Polskie społeczeństwo, powoli, ale nieustannie zamożnieje. Nie wyzbywając się pożytecznego nawyku oszczędzania, chcemy jednak jeździć coraz młodszymi, bardziej nowoczesnymi, funkcjonalnymi i ekonomicznymi samochodami. Stąd – jak dostrzegliśmy – wielu z Państwa kieruje do nas zapytania o możliwość przystosowania do zasilania gazem danego pojazdu, w związku z dopiero powziętym zamiarem jego nabycia. Od 2018 roku, rozszerzyliśmy więc formułę działalności o ofertę sprzedaży pojazdów używanych, opierając się wyłącznie na imporcie z rynku USA i japońskiego - co stanowi gwarancję całkowitej transpatrentności transakcji i realności danych na temat stanu i przebiegu auta.
Dzięki wypracowanym doskonałym kontaktom za oceanem, uzyskaliśmy możliwość zaoferowania Państwu zarówno skorzystanie z bardzo konkurencyjnej oferty pojazdów już sprowadzonych do Polski, umieszczonych w KATALOGU, i możliwych do obejrzenia osobiście u nas, jak i zlecenie nam wyszukania, sprowadzenia, oraz przygotowania pojazdu o zadanych parametrach, w cenie, jakości i przebiegu mocno konkurencyjnych w relacji do cen krajowych.
Sprowadzane przez nas pojazdy, w oparciu o nasze możliwości mogą zostać kompleksowo przygotowane, poddane zabiegom podniesienia mocy, oraz – co oczywiste w GZW –  wyposażone w najwyższej jakości instalację LPG, o ile wybierzecie pojazd z silnikiem benzynowym (co w gruncie rzeczy w obecnych realiach jest i będzie bardziej opłacalne, niż diesel).

Każdy oferowany przez nas pojazd posiada udokumentowaną historię i przebieg, do wglądu jest również jego wygląd w chwili, gdy opuszczał kraj źródłowy. W połączeniu z naszą rękojmią, gwarantuje to całkowite bezpieczeństwo zakupu auta w znanej kondycji i chroni Państwa przed ryzykiem stania się ofiarą oszustwa przy zakupie auta z niewiadomego źródła, o nieznanej historii i niewiarygodnym przebiegu - jak ma to miejsce coraz bardziej nagminnie w przypadku oferty krajowej i europejskiej (Niemec płakał jak sprzedawał ;) )
allegro
Zapraszamy na nasze aukcje allegro.

Zobacz więcej