Chiptuning

Chiptuning to inaczej modyfikacje parametrów podzespołów pojazdów, polegające na ingerencji w-oprogramowanie elektronicznych sterowników, które tymi podzespołami zarządzają. Celem takich ingerencji jest zwykle uzyskanie poprawy świadomie zaniżonych fabrycznych osiągów samochodu poprzez wykorzystanie pozostawionego zapasu jego możliSterownik Motronic ME 7wości, czasem również - obniżenie zużycia paliwa (tzw. ekotuning) poprzez tak dobrane modyfikacje, by podniesieniu uległa efektywność procesu zamiany energii cieplnej na mechaniczną. Najczęściej ingerencjom poddaje się więc sterowniki silnika, a towarzysząco - nierzadko również automatycznych skrzyń biegów, zwłaszcza najnowszych rozwiązań dwusprzęgłowych.

Dzięki zgromadzonej pokaźnej wiedzy na temat zarządzania pracą współczesnych silników spalinowych, GZW oferuje najwyższy z możliwych poziom efektywności i zarazem bezpieczeństwa dokonywanych modyfikacji, utrzymującego się na poziomie identycznym, jak w przypadku nastawów fabrycznych.

Pracujemy na legalnym oprgramowaniu i sprzęcie firmy Alientech: K-tag, ECM Titanium, oraz programatorach pamięci Wellon.
To nie tylko kwestia fair play, ale dla Państwa - również gwarancja niezawodności usługi i pewności, że nie wydarzy się żadna niepożądana sytuacja. Nazbyt często dokonujemy ratowania zablokowanych sterowników, programowanych nielicencjonowanym sprzętem. Pamiętajmy - podróbki markowych urządzeń nie są identycznymi urzadzeniami, ich struktura wewnętrzna jest odmienna, choć stworzona z myślą o tej samej funkcjonalności. Jednak zły dobór podzespołów, większa wrażliwość na zakłócenia to typowe bolączki sprzętu piratów działających nieuczciwie. Konsekwencją jest zwykle unieruchomiony samochód, więc warto przemyśleć wybór wykonawcy przed popadnięciem w kłopoty i koszty.

   Poddawane chiptuningowi w GZW pojazdy, po uprzednim zweryfikowaniu stanu auta i przeprowadzeniu szczegółowej diagnostyki interesują- cych nas systemów, modyfikowane są poprzez stworzenie indywidualnego programu, uwzględniającego zarówno bazowe parametry auta, jak i-potrzeby Klienta, który może liczyć na konsultację i doradztwo w zakresie optymalnego doboru parametrów modyfikacji.
Modyfikacjom poddajemy zarówno pojazdy z silnikami benzynowymi, jak i dieslami, dowolnej marki. Obsługujemy również ciężarówki, autobusy, oraz ciągniki rolnicze. Dysponujemy możliwością dokonania pomiarów na hamowni dowolnego pojazdu kołowego z napędem na jedną oś, włącznie z-autobusami i ciągnikami siodłowymi!

Zobacz specyfikację:

Wybierz markę:
allegro
Zapraszamy na nasze aukcje allegro.

Zobacz więcej