Filia Podkarpacie-de

Z przyjemnością oznajmiamy mieszkańcom Podkarpacia, oraz wschodniej części Małopolski, że od stycznia 2015 roku GZW ułatwiło Państwu korzystanie z-naszych usług. Oddział na Podkarpaciu zdążył się już stać etatowym wykonawcą najtrud-niejszych konwersji na zasilanie gazem, szybko zdobywając rozgłos zwłaszcza konwersjami silników na wtrysku bezpośrednim.

Zapraszamy. Możecie nas znaleźć pod adresem:

Zawada 5
39-200  Zawada k. Dębicy
przy drodze krajowej E4

tel: 88 3 44 88 44


GZW Podkarpacie oferuje profesjonalne instalacje LPG, chiptuning, tuning mechaniczny, diagnostykę systemów elektronicznych, naprawę uszkodzonych sterowników, oraz projektowanie i wykonanie układów wydechowych ze stali kwasoodpornej
Na miejscu stale przebywają członkowie ekipy z naszej centrali w Zbrosławicach, co gwarantuje utrzymanie takiej samej jakości usług, przy użyciu dokładnie tych samych własnych, sprawdzonych technologii, jakie obowiązują w naszej centrali na Śląsku.
Również strojenie samochodów realizowane jest przez te same co dotychczas osoby - po prostu podzieliliśmy się na dwie ekipy, które stopniowo w miarę potrzeb będziemy uzupełniać o nowych, ambitnych ludzi. Już teraz zapraszamy zainteresowanych do składania nam swoich CV - zarówno do oddziału śląskiego, jak podkarpackiego

Mieszkańcy Podkarpacia już nie muszą jeździć na Śląsk w poszukiwaniu jakości jaką oferujemy - przyjechaliśmy na stałe do Was! Bardzo dziękujemy za wspaniałe, życzliwe i gościnne przyjęcie, czujemy się między Wami doskonale :)

ekipa GZW

Godziny otwarcia
poniedziałek 8.00 - 16.00
wtorek 8.00 - 16.00
środa 8.00 - 16.00
czwartek 8.00 - 16.00
piątek 8.00 - 16.00
sobota teoretycznie nieczynne :)
niedziela odpoczywamy :)
allegro
Wstawka do widgetu


Zobacz więcej