Chiptuning-de

Chiptuning to inaczej modyfikacje parametrów podzespołów pojazdów, polegające na ingerencji w-oprogramowanie elektronicznych sterowników, które tymi podzespołami zarządzają. Celem takich ingerencji jest zwykle uzyskanie poprawy świadomie fabrycznie zaniżonych osiągów samochodu poprzez wykorzystanie pozostawionego zapasu jego możliSterownik Motronic ME 7wości, czasem również - obniżenie zużycia paliwa (tzw. ekotuning) poprzez tak dobrane modyfikacje, by podniesieniu uległa efektywność procesu zamiany energii cieplnej na mechaniczną. Najczęściej ingerencjom poddaje się więc sterowniki silnika, a towarzysząco - nierzadko również automatycznych skrzyń biegów, zwłaszcza najnowszych rozwiązań dwusprzęgłowych.

Dzięki zgromadzonej pokaźnej wiedzy na temat zarządzania pracą współczesnych silników spalinowych, GZW oferuje najwyższy z możliwych poziom efektywności i zarazem bezpieczeństwa dokonywanych modyfikacji, utrzymującego się na poziomie identycznym, jak w przypadku nastawów fabrycznych.


Pracujemy na legalnym oprgramowaniu i sprzęcie firmy Alientech: K-tag, ECM Titanium, oraz programatorach pamięci Wellon

   Poddawane chiptuningowi w GZW pojazdy, po uprzednim zweryfikowaniu stanu auta i przeprowadzeniu szczegółowej diagnostyki interesują- cych nas systemów, modyfikowane są poprzez stworzenie indywidualnego programu, uwzględniającego zarówno bazowe parametry auta, jak i-potrzeby Klienta, który może liczyć na konsultację i doradztwo w zakresie optymalnego doboru parametrów modyfikacji.
Modyfikacjom poddajemy zarówno pojazdy z silnikami benzynowymi, jak i dieslami, dowolnej marki. Obsługujemy również ciężarówki, autobusy, oraz ciągniki rolnicze. Dysponujemy możliwością dokonania pomiarów na hamowni dowolnego pojazdu kołowego z napędem na jedną oś, włącznie z-autobusami i ciągnikami siodłowymi!

Siehe spezifikation:

Wählen Sie eine Marke:
allegro
Wstawka do widgetu


Zobacz więcej